Znamy 9 gier na kwiecień w Xbox Game Pass. Nie uwierzysz, co dodadzą do abonamentu

Xbox Game Pass z gigantyczną nowością | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Wielkimi krokami zbliża się do nas miesiąc kwiecień, a to oznacza nowe gry w usłudze Xbox Game Pass. Jakie tytuły pojawią się w abonamencie? Nie poznaliśmy jeszcze wszystkich nadciągających gier, ale tytuły części z nich już mamy. To 9 gier, stanowiących ciekawą mieszankę nowych produkcji i dobrze przyjętych gier sprzed jakiegoś czasu.

Nowe gry Xbox Game Pass na kwiecień – część już znamy

Część z nas ogrywa Diablo IV, które niedawno dołączyło do usługi Microsoftu, inni czekają na drugiego Stalkera, lub po prostu przeczesują indyki w abonamencie. Wszyscy jednakowo jesteśmy jednak ciekawi, co nowego pojawi się na liście dostępnych gier w kwietniu. Cóż, częściowo tajemnica została już odkryta, a my poznaliśmy część nadchodzących gier.

Wśród nich zauważmy na pewno mieszankę różnych gatunków, tytułów i też rodzajów gier — nie brak dużych produkcji, jak i tych mniejszych.

No dobrze, ale skoro o grach mowa, to oto 9 gier, które już poznaliśmy:

  • Ark: Survival Ascended – 1 kwietnia
  • F1 23 – 2 kwietnia
  • Superhot: Mind Control Delete – 2 kwietnia
  • Turbo Golf Racing 1.0 – 4 kwietnia
  • Botany Manor – 9 kwietnia
  • Harold Halibut – 16 kwietnia
  • Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes – 23 kwietnia
  • Another Crab’s Treasure – 25 kwietnia
  • Manor Lords – 26 kwietnia

Wśród interesujących gier na pewno należy wymienić choćby Ark: Survival Scended czy też F1 23 – to akurat coś dla fanów sportów motorowych. Jeżeli jednak obecnie wyczekiwana oferta was nie zadowala, to nic straconego. W ciągu kwietnia na pewno pojawi się więcej gier, o których oczywiście będziemy was informować. Póki co pozostaje czekać — i śledzić, co nowego w usłudze Xbox Game Pass.

Źródło: https://gamerant.com/xbox-game-pass-april-2024-new-games-list/

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie