Nowa premierowa gra dostępna już w Xbox Game Pass. W coś takiego jeszcze nie graliście

Xbox Game Pass z nową, dziwaczną grą na premierę
Newsy PC Xbox Series XOne

Thirsty Suitors jest już dostępne w abonamencie Xbox Game Pass. Jest to gra, w której jako główna bohaterka musimy… walczyć z byłymi.

Thirsty Suitors to gra jak żadna inna. Wcale jednak nie zdziwię się, gdyby liczba jej odbiorców nie była jakoś szczególnie szałowa. Mówimy w końcu o dość osobliwym pomyśle osadzonym w ramach względnie niszowego gatunku. Jak dla mnie – bomba! Ale to ja, o bardzo specyficznym guście.

Outerloop Games przedstawia Thirsty Suitors – grę o kulturze, związkach, rodzinnej presji i wyrażaniu samej siebie. Czy Jala poradzi sobie z wymagającymi rodzicami, pogodzi się z byłymi i naprawi nadszarpnięte więzi przyjaźni przed ślubem siostry? Czy będzie gotowa na zbliżającą się nieuchronnie wizytę Nani, przerażającej i krytykanckiej matrony przewodzącej rodzinie? W trakcie historii opowiadanej w grze Jala będzie stawiała czoła swoim byłym podczas epickich, turowych bitew.

– czytamy w opisie gry na Steam

Gra na pewno ma bardzo atrakcyjny styl wizualny, a w swoim całym jestestwie łączy nastawioną na fabułę grę przygodową z elementami zręcznościówki i RPG-a. Na papierze brzmi dobrze, ale jest za wcześnie, aby poznać werdykt graczy. Na Steam tytuł zdobył zaledwie kilka recenzji, ale wszystkie są pozytywne. Kto wie, być może szykuje się nam kolejny hit?

Na pewno zagracie w niego w Xbox Game Pass, o ile taką subskrypcję posiadacie. Dostępny jest już teraz na konsolach Xbox, PC i w chmurze.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie