Thirsty Suitors to stylowa gra, w której dacie popalić byłym

Thirsty Suitors to stylowa gra, w której dacie popalić swoim byłym
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Na pokazie gier wydawanych przez Annapurna Interactive zobaczyliśmy prezentację rozgrywki Thirsty Suitors – produkcji od Outerloop Games, w której zawalczymy z byłymi protagonistki.

Tytuł ten wygląda na pierwszy rzut oka jak standardowa, kolorowa gra fabularna z urodziwą stylizowaną grafiką… i w istocie tak jest, dopóki nie zagłębimy się w szczegóły. Thirsty Suitors to w praktyce opowieść poruszająca takie tematy jak rodzinna presja, rozbite związki i sypiące się przyjaźnie. Protagonistka, Jala, będzie musiała stanąć naprzeciw życiowym trudnościom, a przy okazji skopie tyłki swoim byłym partnerom.

Historia to jedno, ale produkcja Outerloop Games ma też całkiem ciekawy pomysł na gameplay. W grze będziemy mogli zwiedzać świat jeżdząc na deskorolce oraz gotować, a starcia z byłymi będą odbywać się w formie walki turowej niczym z efektownych gier jRPG. Taka mieszanka może albo zachwycić, albo wybuchnąć graczom i deweloperom w twarz.

Nie poznaliśmy jeszcze daty premiery gry, ale ujawniono, że będzie ona dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch. Konkretny termin wydania powinien zostać ujawniony już niedługo.

Thirsty Suitors to nie jedyna intrygująca produkcja, którą znajdziemy w katalogu nadchodzących premier od Annapurna Interactive. Wydawca zapowiedział też między innymi The Lost Wild, czyli świetnie wyglądający survival horror z dinozaurami.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie