Xbox Game Pass na luty 2023. Obłędny zestaw gier, w tym oczekiwana pozycja

Xbox Game Pass na luty 2023. Obłędny zestaw gier i wielka premiera
Newsy PC Xbox Series XOne

Jedni stwierdzą, że “słabe”, a ja mówię: “świetne”! Pierwszy zestaw gier w Xbox Game Pass na luty 2023 wygląda naprawdę fantastycznie. Nie zabrakło premier.

Microsoft nie przestaje rozwijać i wzbogacać o nowe pozycje i tak imponującej biblioteki gier w Xbox Game Pass. Firma przedstawiła właśnie pierwsze nowości na luty 2023 i jest co najmniej bardzo dobrze. Jakie gry znajdziemy w usłudze w lutym?

Xbox Game Pass na luty 2023 – nowe gry:

  • Madden NFL 23 (konsole i PC – EA Play) – 09.02
  • SD Gundam Battle Alliance (chmura, konsole i PC) – 09.02
  • Mount & Blade II: Bannerlord (chmura, konsole i PC) – 14.02
  • Cities: Skylines – Remastered (chmura, Xbox Series X i S i PC) – 15.02
  • Shadow Warrior 3: Definitive Edition (chmura, konsole i PC) – 16.02
  • Atomic Heart (chmura, konsole i PC) – 21.02

Jest więc naprawdę bogato. To, rzecz jasna, tylko pierwszy zestaw nowości, z pewnością Microsoft ogłosi później kolejne produkcje, które zawitają do usługi. No ale i tak nie ma co narzekać, a przynajmniej osobiście nie czuję takiej potrzeby. Wśród perełek warto wymienić m.in. Madden NFL 23, które akurat w Europie nie jest zbyt popularną serią, ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Graczom z pewnością spodoba się Bannerlord, czyli druga część Mount & Blade. Do tego odświeżona edycja Cities: Skylines i zapewniające parę godzin fantastycznej zabawy Shadow Warrior 3.

W tym wszystkim trzeba jednak wymienić szczególnie jedną, niezwykle istotną grę – Atomic Heart. Tytuł od Mundfish jest obiektem wielu kontrowersji, ale nie sposób zaprzeczyć, że narobił wokół siebie sporo szumu. Czy “rosyjski BioShock” poradzi sobie ze zdobyciem serc graczy? Przekonamy się już 21 lutego, gdy nastąpi premiera gry.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie