Xbox Game Pass dostanie niedługo jeszcze jedną premierową grę. Oferta ciągle się powiększa

Xbox Game Pass z kolejną grą na premierę i to niedługo
Newsy PC Xbox Series XOne

Microsoft zdradził kolejną grę, która na swoją majową premierę trafi do oferty Xbox Game Pass. Jak na razie znamy jeszcze trzy inne pozycje w maju.

Microsoft potwierdził już czwartą grę, która w maju 2023 dołączy do oferty Xbox Game Pass. Jest to także kolejna premiera, więc gracze nie mają raczej na co narzekać. Mowa o Railway Empire 2, czyli strategicznym symulatorze budowania i zarządzania koleją w XIX wieku. Ja wiem, że to dość niszowa tematyka, ale pierwsza część zdobyła dość pozytywne opinie od krytyków i graczy. Istnieje więc szansa, że i „dwójka” da fanom pociągów to, na co czekają. Być może reszta również wypróbuje tę pozycję i się mile zaskoczy?

Sporo nowości w Xbox Game Pass na maj 2023

Railway Empire 2 jest tym samym czwartą już grą z potwierdzoną datą debiutu w Xbox Game Pass w maju. Zdecydowanie największą premierą i jednym z potencjalnych hiciorów tego roku jest „wymuszony exclusive” na Xbox i PC, czyli Redfall. Nowa gra cenionego studia Arkane będzie tym razem co-opowym shooterem. Staniemy w nim do walki z wampirami, które opanowały senne, nadmorskie miasteczko. Możemy spodziewać się sporo akcji, trochę zwiedzania otwartego świata i nieco horroru. Wychodzi na to, że tytuł może okazać się czymś w rodzaju „Far Cry z wampirami„, co w sumie nie brzmi źle.

Kolejną grą, którą dostaniemy w maju w XGP i też na premierę jest Amnesia: The Bunker. Niektóre serwisy miały już okazję zagrać w ten tytuł, który podobno mocno odstaje od poprzednich gier z serii Amnesia. Tym razem horror dotyczy I Wojny Światowej, a my będziemy próbować ujść z życiem z opanowanego przez przerażające monstrum bunkra. Tym razem gra ma oferować bardziej otwartą strukturę, a także możliwość walki.

Do tego subskrybenci Xbox Game Pass spędzą trochę czasu w maju w Fuga: Melodies of Steel 2. Tytuł ten należący do stosunkowo niszowej serii RPG-ów trafi do XGP już 11 maja. Premierę Amnezji zaplanowano na 16 maja, a Railway Empire 2 – 25 maja. Redfall wyjdzie najwcześniej, bo już 2 maja.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie