Xbox Game Pass dostanie w tym roku jeszcze jeden potencjalny hit. Wiemy kiedy

Xbox Game Pass w sierpniu otrzyma wielce wyczekiwaną premierę
Newsy PC Xbox Series XOne

Xbox Game Pass stale się rozwija i nawet w tym miesiącu otrzymał parę świetnych pozycji. Na horyzoncie widać jednak kolejne potencjalne hity.

Shadow Warrior 3 niedawno zadebiutowało w XGP, a już w marcu otrzymać mamy kolejny wielki hit, który przekonał do siebie sporą liczbę graczy. To jednak nie koniec, bo w tym roku w usłudze pojawi się więcej premierowych pozycji. I nie mówię tu jedynie o tytułach od Microsoftu pokroju Starfield, Redfall czy ewentualnego Hellblade 2.

W sieci pojawił się nowy zwiastun Lies of P, które określane jest jako “Bloodborne z Pinokio”. Materiał pokazuje parę nowych fragmentów i urywków z gry, ale najważniejsza informacja jest na samym końcu. Wtedy bowiem widoczny jest wyczekiwany od dawna termin debiutu gry. Trzeba jednak zaznaczyć, że na razie twórcy nie mówią jednoznacznie o konkretnym dniu; wiemy, iż tytuł ma ukazać się w sierpniu 2023 roku.

Tak intrygująca premiera w samym środku “sezonu ogórkowego”? Nie powiem, jest to jakiś pomysł, aby uniknąć konkurencji. Tym bardziej że gra ma być dostępna już od premiery w Xbox Game Pass. Tytuł ukaże się również na Steam oraz PlayStation 4 i 5. Jeżeli mowa o konsolach Xbox, zagrają posiadacze Xbox Series X i S oraz One.

Materiał po raz kolejny utwierdza mnie w przekonaniu, że twórcy bezpośrednio inspirowali się Bloodborne, ale raczej nie ma w tym nic złego. O ile samo przedstawienie tego wyjątkowego świata okaże się udane, o tyle cała produkcja może nieoczekiwanie zostać czarnym koniem tego roku. Przekonamy się już w sierpniu!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie