Xbox Game Pass w marcu z nordyckim, przytłaczająco pozytywnie ocenianym survivalem

Valheim-Xbox-Game-Pass
Newsy PC Xbox Series XOne

Dobre wieści dla osób, które lubują w surowych, nordyckich klimatach. Już w marcu w abonamencie Xbox Game Pass pojawi się świetna gra Valheim.

Valheim jest dostępne obecnie w ramach wczesnego dostępu na Steam, gdzie zbiera mega dobre oceny. Tytuł posiada ponad 336 tys. recenzji użytkowników, z których większość jest przytłaczająco pozytywna. Dlatego niezmiernie cieszy, że gra w marcu wyląduje na konsolach w abonamencie Xbox Game Pass.

Xbox Game Pass i Valheim. Już w marcu

Tytuł zrobił prawdziwą furorę, kiedy pojawił się w lutym 2021 roku na komputerach PC. Studio Iron Gate nie ogłosiło jednak planów przeniesienia gry na PlayStation 5 lub Nintendo Switch. Ale za to już w marcu tytuł wyląduje na konsolach Xbox w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Konkretna data nie została podana. Wiemy jedynie, że będzie to marzec, a tytuł zostanie dodany do katalogu gier XGP w dniu swojej premiery.

Warto dodać, że wersje gry na konsolach Xbox i pobrane na PC z Microsoft Store, będą w pełni kompatybilne międzyplatformowo z wersją Steam.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie