Kolejne nowości w Xbox Game Pass, w tym powrót polskiego megahitu

Xbox Game Pass z nowościami, w tym polskim megahitem | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series XOne

Xbox Game Pass znów chce zachwycić ofertą. Tym razem do cyfrowej biblioteki produkcji dołączyły aż trzy nowe gry, w tym polski hicior.

Microsoft kolejny raz dorzuca nowości do oferty Game Passa. Cyfrowa biblioteka dostępna w formie subskrypcji nieustannie się rozrasta, a gracze mogą cieszyć się nowymi hitami.

Do oferty XGP w ostatnich dniach trafiły trzy nowości, z czego jedna powinna być doskonale znana subskrybentom. Ci mogli już kiedyś grać w polskie Superhot: Mind Control Delete, ale tytuł po pewnym czasie został stamtąd usunięty. Dlatego cieszy, że rodzima pozycja znów możliwa jest do ogrania. To w końcu jeden z najbardziej wyjątkowych FPS-ów w historii!

Nowe gry w Xbox Game Pass:

  • Superhot: Mind Control Delete (Konsola, Chmura, PC) – dostępne już teraz
  • F1 23 (Chmura) – dostępne już teraz
  • Ark: Survival Ascended (Xbox Series X/S, PC) – dostępne już teraz

We wszystkie trzy gry można grać już teraz. Prócz polskiego Superhota, skorzystamy również z możliwości rozegrania rajdów w F1 23, czyli kolejnej już odsłony popularnej serii gier o Formule 1. Dla fanów survivali, dinozaurów i rozgrywki wieloosobowej przewidziano za to Ark: Survival Ascended. Jest to ulepszona wersja niezwykle popularnego survival z dinozaurami, która powstała na silniku Unreal Engine 5. Graficznie jest więc totalne odświeżenie.

Przygotujcie się na więcej nowości w kwietniowej ofercie XGP!

Źródło: https://gamerant.com/xbox-game-pass-april-2024-new-games-list/

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie