Sześć gier wylatuje z Xbox Game Pass. Ostatni dzwonek na zagranie

Xbox Game Pass z dwiema nowymi grami | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series XOne

Już 30 czerwca 2023 roku z Xbox Game Pass wyleci aż sześć gier, w tym parę naprawdę wartych uwagi tytułów. Szkoda, ale macie trochę czasu na zagranie.

Niedawno poznaliśmy oficjalny zestaw gier, które zasilą flagową usługę Microsoftu już w lipcu. Pełną ich listę (na ten moment) znajdziecie w tym miejscu. Z drugiej strony kolejne miesiące XGP również zapowiadają się nieźle. Firma przygotowuje sporo tytułów, w tym parę niezależnych gier indie czy nawet potencjalnych hitów AAA.

To wszystko brzmi niezwykle dobrze, ale jest pewien problem – nie wszystko z nami zostaje. Subskrybenci nie mają nigdy gwarancji, że tytuły dostępne w usłudze będą w niej cały czas i lepiej zawsze być gotowym na pożegnanie się z niektórymi grami. Tym razem nie jest inaczej. Znamy listę 6 tytułów, które już 30 czerwca znikają z biblioteki.

Xbox Game Pass – gry usuwane 30 czerwca 2023:

  • DJ Max Respect V (Konsole, PC)
  • Empire of Sin (Konsole, PC)
  • Matchpoint: Tennis Championships (Konsole, PC)
  • Olija (Konsole, PC)
  • Omori (Konsole, PC)
  • Road 96 (Konsole, PC)

Największą stratą wydaje się Road 96, czyli narracyjna gra FPP, w której staramy się opuścić totalitarne państwo. Po drodze spotykamy całą gamę barwnych postaci i próbujemy nie dać się złapać. To zaskakująco klimatyczna i ujmująca gra, która pod wieloma względami przypomina choćby Life is Strange. Jeżeli zaczniecie dziś cieszyć się tym tytułem, z pewnością zdążycie go ukończyć przed jego usunięciem. Wszak to gra na około 8 godzin.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie