Xbox Game Pass na lipiec 2023 to potencjalny hit Capcomu i cztery inne tytuły

Xbox Game Pass na lipiec 2023. Potencjalny hit Capcomu i nie tylko
Newsy PC Xbox Series XOne

Xbox Game Pass na lipiec 2023 nie zapowiada się jakoś szczególnie wyjątkowo, ale i tak jest nieźle. Usatysfakcjonowani będą głównie fani dinozaurów.

Capcom nie ma zazwyczaj nosa do gier multiplayer, ale istnieje szansa, że Exoprimal to zmieni. Potencjalnie, bo jednak dotychczasowe materiały nie zwiastują czegoś szczególnie wybitnego. Mimo wszystko dzięki obecności w Xbox Game Pass być może nowy tytuł zyska miano hitu. Jeżeli nie, to zawsze możecie liczyć na cztery inne ciekawe propozycje w usłudze Microsoftu.

Nowe gry Xbox Game Pass lipiec 2023:

  • Sword and Fairy: Together Forever – 6 lipca
  • Exoprimal – 14 lipca
  • Techtonica – 18 lipca
  • The Wandering Village – 20 lipca
  • Venba – 31 lipca

Warto dodać, że to najpewniej niecała rozpiska nowości. Niedawno Xbox pochwalił się najciekawszymi tytułami, które wejdą do XGP w najbliższym czasie. Widać, że wielkich hitów nie ma co się spodziewać (z wyjątkiem ewentualnie wspomnianego już Exoprimal). Szczególnie zadowoleni będą fani gier indie.

Jeżeli miałbym wybrać coś, co w ofercie na lipiec zaciekawiło mnie najbardziej, postawiłbym na Sword and Fairy: Together Forever. Nie znam tego cyklu i nie grałem w poprzednie sześć części, ale inspirowane chińską kulturą Action-RPG wygląda zaskakująco solidnie. Obawiam się nieco, że odbiję się od tytułu, ale mam wrażenie, że i tak będzie warto spróbować. Jeżeli nie, zawsze pozostaje nam wyjątkowy city builder The Wandering Village. Gra reprezentuje autorskie podejście do gatunku, gdzie zajmiemy się rozbudową i zarządzaniem miastem znajdującym się na szczycie ogromnej bestii. Być może warto też będzie zrelaksować przy Venba – grze narracyjnej połączonej z symulatorem gotowania. Ej, serio nie wygląda wcale źle!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie