Xbox Game Pass komputer

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox Game Pass – nowe gry w usłudze. Rainbow Six Siege i klasyczne przygodówki

Do usługi Xbox Game Pass trafią nowe produkcje. Abonament wzbogaci się o kilka kultowych przygodówek i świetną strzelankę od Ubisoft.

Niedawno Microsoft wskazał, że Rainbow Six Siege być może trafi do usługi Game Pass. Przypuszczenia okazały się prawdziwe, a dodatkowo do oferty abonamentu zostanie dodane kilka innych, wyśmienitych produkcji.

Lista nadchodzących do Xbox Game Pass gier:

  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – już dostępne – Xbox One i Android
  • Full Throttle – 29 października – Xbox One i PC
  • Grim Fandango – 29 października – Xbox One i PC
  • Day of the Tentacle – 29 października – Xbox One i PC

O ile Rainbow Six Siege było już raczej pewnikiem, tak obecność zestawu kultowych gier przygodowych może zaskakiwać. Wszystkie powyższe produkcje to oczywiście wersje remastered. Jeśli jesteście fanami gatunku, to zapewne doskonale je znacie.

Microsoft zrobił graczom bardzo przyjemną niespodziankę. Aktualizacje Xbox Game Pass pojawiają się coraz częściej i obfitują w coraz to lepsze produkcje. Aktualna oferta XGP jest i tak już bardzo bogata, a kolejne nowości tylko umacniają jej i tak solidne miejsce na rynku.

Jeśli zastanawiacie się, który wariant abonamentu wybrać, to w tym artykule znajdziecie szczegółowy poradnik do Game Pass.

Pozostaje tylko naładować kontrolery i zabrać się za ogrywanie nowości!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się