Rainbow Six Siege w Xbox Game Pass? Zapowiedź Microsoftu

Rainbow Six Siege w Xbox Game Pass? Zapowiedź Microsoftu
PC Xbox Series XOne

Microsoft planuje dodać Rainbow Six Siege do usługi Xbox Game Pass? W sieci pojawiła się enigmatyczna zapowiedź producenta konsol.

Abonament Game Pass od Microsoftu stale rozrasta się o nowe, świetne tytuły. Gracze coraz chętniej sięgają po usługę, a wydawca nie daje im wytchnienia i wciąż zaskakuje nowinkami w ofercie.

Jeśli jesteście fanami dynamicznych strzelanek, to mamy dla was wyśmienite wieści. Wiele wskazuje na to, że Rainbow Six Siege pojawi się w Xbox Game Pass. Twitterowe konto usługi opublikowało dość dziwaczną, choć całkiem wymowną zapowiedź.

Myślę, że rozwiązania zagadki nie trzeba zbyt dokładnie analizować, aby domyśleć się o co chodzi. Oblężenie, sześciokrotna tęcza, sześć wież. Nie widzę innej opcji, niż gra Ubi.

W komentarzach pod postem widać zarówno spory entuzjazm, jak i liczne głosy niezadowolenia. Gracze chcieliby, aby Microsoft inwestował w kolejne gry-usługi do swojego abonamentu, ale jest też druga strona barykady.

Wielu fanów R6S obawia się, że serwery wypełnią się oszustami, którzy będą mogli teraz jeszcze niższym kosztem zaopatrzyć się w grę. Choć Siege radzi sobie z cheaterami całkiem nieźle, to teraz może mieć podobny problem co CS:GO, które po przejściu na model free-to-play wypełniło się miłośnikami psucia innym zabawy. Rozwiązaniem w tym przypadku mogłoby być dodanie gry do Game Pass tylko i wyłącznie na konsoli, gdzie wgrywanie nieuczciwych ułatwień jest o wiele trudniejsze względem PC.

Czas pokaże, czy jest to dobra decyzja ze strony Ubi. Na upartego można stwierdzić, że każda gra multiplayer dodana go Game Pass musi liczyć się z podobnym ryzykiem. R6S kładzie jednak duży nacisk na rozgrywkę rankingową, co tworzy dodatkowe problemy.

Jeśli chcecie kupić Xbox Game Pass, ale nie jesteście pewni, który wariant sprawdzi się w waszym przypadku najlepiej, to tutaj możecie zobaczyć porównanie ofert.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie