Nowe gry za darmo w ramach Xbox Free Play Days. Ciekawa strzelanka w ofercie

Xbox Free Play Days
Newsy Xbox Series

W ciągu najbliższego weekendu będziecie mieli okazję rozpocząć rozgrywkę w dwóch ciekawych grach – i to za darmo. Mowa oczywiście o kolejnej edycji Xbox Free Play Days. Dzięki temu w ciągu kilku najbliższych dni możecie sprawdzić, czy dostępne tytuły przypadną wam do gustu. W ofercie znajdziemy dwie bardzo różne od siebie propozycje.

Xbox Free Play Days z nowymi grami

Rozpoczęła się kolejna edycja darmowego grania z Xbox Free Play Days na konsolach Xbox. Posiadacze abonamentów Xbox Game Pass Core oraz Ultimate już teraz mogą bez opłat pobrać dwie pozycje – w ramach darmowego okresu próbnego. Tym razem do naszej dyspozycji oddano:

  • Killing Floor 2
  • Planet Coaster: Console Edition

Pierwsza gra to znana strzelanka, w której staniemy naprzeciwko hordom zombie. Ważnym elementem rozgrywki jest nie tylko skuteczne pokonywanie nieumarlaków, ale także zdobywanie funduszy na nowe wyposażenie. Ten element jest niezwykle fascynujący i przypomina mi trochę kultowy tryb z niektórych odsłon serii Call of Duty. Druga pozycja to opcja z zupełnie innej kategorii. W Planet Coaster zajmiemy się budową parku rozrywki nie z tej ziemi.

Poniżej znajdziecie trailery obydwu produkcji, które są już dostępne do pobrania:

Zobacz: Musisz zobaczyć ten film – koniecznie w kinie!

Standardowo, jeżeli któraś z gier wybitnie przypadnie wam do gustu, to macie świetną okazję do zakupu. Z okazji umieszczenia produkcji w ramach darmowego okresu, obydwie gry są dostępne w promocyjnych cenach. Darmowa rozgrywka potrwa do późnego wieczora w niedzielę 19 maja.

Którą z gier macie ochotę sprawdzić na swojej konsoli?

Źródło: purexbox.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie