Aż 3 darmowe gry na weekend. Startuje nowe Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days
Newsy

Jeżeli nie macie planów na weekend innych, niż granie w gierki, to mamy dla was świetną wiadomość. Dostępny jest już nowy zestaw gier za darmo w ramach Xbox Free Play Days. Tym razem możecie zapoznać się z czterema zróżnicowanymi tytułami, wśród których znaleźć można naprawdę świetne gry. Jest coś dla miłośników horrorów, strzelanek, wyścigów i jazdy bez trzymanki.

Nowe gry za darmo w Xbox Free Play Days

Nadchodzący weekend możecie śmiało zaplanować jako czas spędzony przy konsoli. Przedstawiona została nowa lista gier, którą ogracie dzięki Xbox Free Play Days. Przypominamy, że to cykliczny event, w ramach którego możecie zagrać w gry za darmo przez kilka dni. Do oferty trafiają różne tytuły, a tydzień temu można było m.in. przetestować najnowszą odsłonę serii Mortal Kombat. Tym razem pakiet gier jest nieco inny.

W ramach najnowszej edycji wydarzenia “Dni darmowych gier”, do przetestowania mamy cztery tytuły. Co ważne, są to naprawdę zróżnicowane gry, które z pewnością przypadną wam do gustu. Oto lista tytułów:

  • Dead by Daylight
  • Park Beyond
  • The Crew Motorfest
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Standardowo i jak w przypadku poprzednich odsłon, do zagrania potrzebny jest abonament Xbox Game Pass Core lub jego odmiana Ultimate. Gry można pobierać i ogrywać już teraz, choć czas jest ograniczony. Możecie w nie grać jedynie do późnego wieczora w niedzielę 17 marca. Później tytuły te przestaną być dostępne za darmo.

To krótko, ale nie ma tego złego, ponieważ gry są obecnie objęte promocją. Jeżeli któraś z nich przypadnie wam do gustu, to śmiało możecie kupić ją znacznie taniej w wersji cyfrowej. W związku z tym nie pozostaje nic innego, jak udać się do konsoli i grać — a jest w co!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie