Nowe gry do sprawdzenia przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days
Newsy Xbox Series Xbox Series S

W najbliższy weekend abonenci usług Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass Core mogą zupełnie za darmo sprawdzić cztery interesujące gry. Wśród nich znajdziecie naprawdę świetne produkcje. Zapowiada się weekend pełen roboty w ramach Xbox Free Play Days.

Xbox Free Play Days — aż cztery świetne gry do sprawdzenia

Dzisiaj rano informowaliśmy was o darmowym okresie próbnym dla gry Mortal Kombat, a teraz posiadacze konsol Xbox One i Xbox Series S|S mogą dopisać do swoich planów na ten weekend kilka nowych pozycji. Microsoft podzielił się pozostałymi grami, które będą dostępne w ramach Xbox Free Play Days.

Wszystkie tytuły znajdziecie poniżej:

  • Ed-0: Zombie Uprising (Xbox Series X|S)
  • From Space (Xbox One / Xbox Series X|S)
  • Mortal Kombat 1 (Xbox Series X|S)
  • Moving Out 2 (Xbox One / Xbox Series X|S)

Która z gier jest najbardziej interesująca? Naszym zdaniem na pierwszy plan zdecydowanie wybija się najnowszy Mortal Kombat. Choć wersja testowa nie pozwoli na przejście całej kampanii, to udostępnionych zostanie nam kilka pierwszych rozdziałów i inne tryby zabawy. Jeżeli zastanawialiście się nad zakupem gry, to z pewnością będziecie mogli wyrobić sobie zdanie na jej temat.

Świetną opcją jest też Moving Out 2, czyli konytnuacja bardzo ciekawej i dobrze ocenianej gry sprzed kilku lat. W grze wcielamy się w pracowników firmy przeprowadzkowej, których zadaniem jest zręczne zbieranie gratów przy wyprowadzce. Co istotne, rozgrywka pozwala nam zarówno na zabawę samodzielną, jak i w trybie współpracy. Macie gotowego drugiego pada?

Jeżeli posiadacie któryś z wariantów abonamentu Xbox Game Pass, to nie pozostaje nic innego, jak skorzystać z ciekawej oferty. Gry są dostępne od 7 do 11 marca — możecie rozpocząć zabawę już teraz.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie