Wytrzymałe myszki dla graczy o wysokiej precyzji

Nowa propozycja od Cooler Master.

Cooler Master przedstawia dwie nowe myszki z serii MasterMouse: model MM530 i MM520. Pierwsza z nich przeznaczona jest dla tych, którzy preferują chwyt typu palm, gdzie powierzchnia gryzonia jest większa i pozwala na swobodne położenie na niej ręki. Z kolei miłośnicy claw grip – tu dłoń gracza układa się w charakterystyczny szpon – powinni zainteresować się modelem MM520.

Obie myszki wyposażono w sensor optyczny Pixart PMW3360, umożliwiający ustawienie czułości urządzeń od 100 do 12000 DPI. Jakość sensora wpływa również m.in na brak opóźnień w przesyłaniu sygnału z myszki do komputera i precyzję w odzwierciedlaniu ruchów gryzonia.

Nowe myszki Cooler Mastera mają łączyć wysoką jakość podzespołów z wytrzymałością. Producent przekonuje, że kluczowe punkty w konstrukcji myszy zostały wykonane z twardego plastiku PBT. Do tego dochodzą przełączniki Omron o żywotności do 20 mln kliknięć.

Zarówno MM530 jak i MM520 posiadają oprogramowanie, dzięki któremu użytkownik ustawi m.in. czułość gryzonia. Prócz tego w myszkach zaimplementowano LED-owe diody, dzięki którym myszki mogą rozbłysnąć w jednym z trzech kolorów.

Myszki MasterMouse MM530 i MM520 kosztują około 238 zł.

Źródło: Cooler Master

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.