WW2 Bunker Simulator - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zabunkruj się w nowym symulatorze i broń przed III Rzeszą. Demo już teraz, wkrótce premiera

Potwierdzono datę premiery WW2 Bunker Simulator. Nietypowa produkcja ukaże się w formie wczesnego dostępu na platformie Steam.

Bez wątpienia mamy teraz modę na dziwne symulatory. Niedawno pisaliśmy o zaskakująco udanym Symulatorze Koszenia Trawy, a teraz przychodzę do Was z kolejnym, dość niestandardowym tworem.

Operacja Overlord to jeden z ulubionych tematów twórców gier osadzonych w czasach II wojny światowej. Lądowanie w Normandii na stałe wbiło się do popkultury i chyba wszyscy kojarzą dantejskie sceny rozgrywające się na plaży Omaha. Deweloperzy ze studiów BEPLAYER i Art Games postanowili pokazać graczom perspektywę amerykańskich żołnierzy, którym udało się przejąć wrogi bunkier.

WW2 Bunker Simulator zadebiutuje 1 września we wczesnym dostępie. Jeśli chcecie zapoznać się z tym tytułem już teraz, na Steam znajdziecie bezpłatną wersję demonstracyjną.

Graczom przyjdzie wcielić się w żołnierza, który zarządza oddziałem wojaków starających się utrzymać bunkier. Musimy dbać o zapasy i energię zespołu oraz zająć się obroną swojej bazy. Dodatkowo do naszej dyspozycji oddane zostaną rozmaite bronie i artyleria, które pomogą nam nie tylko w obronie bunkra, ale też w realizacji wyznaczonych przez dowództwo celów. Nie zabraknie więc akcji.

Poniżej znajdziecie zwiastun gry, który ukazuje kilka urywków gameplay’u.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się