Oto router stworzony specjalnie dla graczy

Marka Linksys przedstawia router gamingowy. WRT32X posiada 77% krótszy czas odpowiedzi ping dla zminimalizowania opóźnień. Według producenta, to najlepsze urządzenia dla fanów gamingu.

Gamingowy router Linksys WRT32X wykorzystuje silnik priorytetyzacji przetwarzania sieciowego Killer, aby zoptymalizować działanie gier dla użytkowników gamingowych komputerów PC. Nowe oprogramowanie sprzętowe i interfejs GUI są specjalnie zaprojektowane do sterowania ruchem w grach, a procesor 1,8 GHz Dual-Core zapewnia szybką obróbkę danych.

Linksys twierdzi, że router zapewnia najlepsze połączenie sieciowe w grach online z małym opóźnieniem i najszybszymi możliwie prędkościami. WRT32X korzysta z KPE (Killer Prioritization Engine), aby ustalić, które urządzenia są podłączone do routera, które są włączone i używają sprzętu Killer Networking. KPE działa w tandemie z komputerami obsługującymi Killer, aby spriorytetyzować ważne ruchy gier i wideo w sieci. Kiedy użytkownik rozpoczyna grę, sprzęt Killer w komputerze komunikuje się z routerem i przekazuje informację, aby router traktował pakiety gier specjalnie i priorytetowo.

Gracze powinni z chęcią przywitać nowe, wbudowane oprogramowanie i GUI specjalne dla WRT32X. Oprogramowanie nie zostanie znalezione na żadnym innym routerze. Interfejs GUI służy do promowania ważnych ustawień sieciowych do grania oraz zapewnienia statyki użytkowania sieci.

Źródło: Linksys, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.