Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

World of Warcraft – rozpoczyna się Oblężenie Lordaeronu!

Zniszczenie Drzewa Świata, Teldrassila, to pierwszy akt otwartej agresji w kolejnej wielkiej wojnie o Azeroth. Armia Przymierza maszeruje na północ, by odpowiedzieć na atak Hordy. Deweloperzy zapraszają na nowe wydarzenie w grze World of Warcraft.

Od dziś gracze w World of Warcraft mogą udać się do Wichrogrodu (Przymierze) lub Orgrimmaru (Horda), by wziąć udział w nowym wydarzeniu specjalnym w grze, które poprzedzi podróż bohaterów obu frakcji do Kul Tiras i Zandalaru w Battle for Azeroth.

Dla Przymierza nadeszła chwila, by odzyskać dawne ludzkie królestwo Lordaeronu – i wymierzyć sprawiedliwość wodzowi Hordy, Sylwanie Bieżywiatr, za wszystkie popełnione zbrodnie przeciwko pokojowi na świecie.

Dla Hordy wybiła godzina zjednoczenia wszystkich wchodzących w skład frakcji ras w obronie Podmiasta – ojczyzny Porzuconych – by zachować ostatni przyczółek we Wschodnich Królestwach.

Po czyjej stronie się opowiesz?

Źródło: materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%