World of Tanks: Mercenaries – darmowe czołgi. We wrześniu powalczymy o nagrody

World of Tanks: Mercenaries – darmowe czołgi. We wrześniu powalczymy o nagrody
Gry za darmo Newsy PS4 X360 XOne

We wrześniu każdy znajdzie coś dla siebie dzięki nowym specjalnym wydarzeniom, mapom, pojazdom oraz okazjom, by zdobyć nagrody, jakie będą się pojawiać w World of Tanks: Mercenaries przez cały miesiąc.

Pierwszym dużym wydarzeniem tego miesiąca w World of Tanks: Mercenaries (fabularnym rozszerzeniu konsolowej wersji World of Tanks) jest Take Point, nowa operacja zdobycia, w której możesz wykonywać zadania w grze, by zyskać nagrody.

Po prostu wygrywaj bitwy i wykonuj codzienne operacje, aby zbierać punkty – im więcej ich uzbierasz, tym więcej nagród zdobędziesz. Dostępnych jest 10 różnych poziomów nagród, od Srebra, materiałów eksploatacyjnych i czasowych kont Premium, do potężnego czołgu Premium w postaci Scourge Kirovets-1. Scourge posiada doskonały pancerz, dzięki czemu nadaje się świetnie do bezpośrednich ataków i jest imponującym wzmocnieniem twojej kolekcji pojazdów. Take Point potrwa do 28 września, więc ruszaj na pole bitwy i pracuj nad zdobywaniem punktów.

Deweloperzy z dumą celebrują także Dzień Czołgisty, święto narodowe, do którego przywiązuje się wielką wagę w Rosji, obchodzone dla uczczenia roli czołgistów w II wojnie światowej. By uhonorować ten dzień, gracze na całym świecie będą mogli otrzymać potrójne punkty doświadczenia (XP) za pierwsze zwycięstwa w dniu 8 oraz 9 września. W grze pojawia się nawet specjalny emblemat Dnia Czołgisty, którym możesz ozdobić ulubione czołgi w zakładce modyfikacji.

Innym nowym wydarzeniem, odbywającym się 19-23 września, będzie Fight For YourAcademy. Wszyscy gracze zostaną losowo przypisani do jednej z sześciu Akademii, otrzymując także kupon na specjalny emblemat, pozwalający pysznić się jej barwami na polu bitwy. Kiedy poczują się gotowi do starcia, będą musieli współpracować z innymi graczami swojej Akademii z całego świata, by udowodnić, która szkoła jest najlepsza. Zdobywając najwięcej XP w bitwach podczas wydarzenia uzyskujesz „ukończenia” dla swojej Akademii, a gracze należący do Akademii z największą ich ilością zostaną nagrodzeni czasowymi kontami Premium i Kuponami Załogi.

Aleksander Wielki zapłakał, kiedy nie miał już żadnych krain do podbicia, ale dzięki ukochanej przez fanów mapie wracającej do rotacji bitew wieloosobowych 18 września, nie musisz się tym przejmować. Szykuj się na Ukrytą Wioskę, staroświecką i tajemniczą  kryjówkę w górach. Ta wioska nie wygląda na gotową na wojnę, więc uważaj, by nie zniszczyć jej za bardzo podczas eksplorowania jej strategicznych możliwości…

Szeregi Najemników poszerzają się dalej w tym miesiącu, wraz z jeszcze większą ilością Kontraktów dostępnych dla potężnych pojazdów z unikalnymi załogami mechaników. Dostępna jest nawet możliwość przyjęcia Kontraktów dla czołgów, które gracze mogli przegapić w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Po otworzeniu drzewka technologicznego najemników można podjąć próbę zdobycia następujących czołgów za darmo przez nadchodzące tygodnie:

  • SmoothMan (dostępny od 18 września): mobilny średni czołg z doskonałym pancerzem. Jego kapitanem jest Blood Falcon, prawdziwy amerykański bohater o niesamowitym duchu walki.
  • Caboose (dostępny od 18 września): lekki czołg, będący połączeniem japońskiej i niemieckiej inżynierii o wielkim potencjale. Obsadza go HiddenDeath,chiński najemnik walczący, by bronić i wyżywić swoją rodzinę.
  • Thresher (dostępny od 25 września): dobrze opancerzony lekki czołg z bronią wspomagającą agresywny styl gry. Operuje nim Dark Fox, Nowozelandczyk, który służył pod brytyjskim dowództwem w II wojnie światowej, zanim zaczął na własną rękę szukać zemsty na siłach Osi.
  • Stubbs (dostępny od 25 września): czołg lekki dla brawurowych graczy, który porusza się jak wąż i atakuje z taką samą zabójczą prędkością. Był dowodzony przez CrazySnake’a, chaotycznego, agresywnego i szalonego najemnika, który może się wyżyć poprzez odwracanie uwagi wroga, gdy jego sojusznicy uderzają w najczulszy punkt jego szeregów.
  • Bulwark (dostępny od 25 września): ogromny ciężki czołg, który może pochłonąć dużą część wrogiego ognia ku wsparciu swoich sojuszników. Dowodzi nim Exiled Wolf, samowystarczalny i godny podziwu amerykański najemnik.

Pierwszy pojazd Premium dla frakcji Najemników jest też dostępny w sklepie do 2 października. Niesamowity Trinity MK II to zmodyfikowana wersja czołgu, który wykonał śmiałą misję w War Stories: The Heist i uzbrojono go w wiele nowych, piekielnie skutecznych możliwości, by zapewnić mu przewagę na polu bitwy. Posiada on wyborowe możliwości obronne, z potrójną warstwą mistrzowsko rozmieszczonego pancerza, czyniącą go jednym z najlepiej opancerzonych czołgów średnich w grze. TrinityMk II jest także obsadzone ekskluzywną załogą SonicValkyrie, włoskiego partyzanta, który może szybko reperować gąsienice i ma zmniejszoną szansę na przyjmowanie krytycznych obrażeń.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie