Vinnie Jones w World of Tanks. Limitowane wydarzenie już wkrótce!

World of Tanks i Vinnie Jones łączą siły. Limitowane wydarzenie niebawem
Newsy PC

Wydarzenie Operacje Świąteczne 2024 już niebawem rozpocznie się w World of Tanks. Gracze będą mogli spotkać celebrytę, aktora i piłkarza, Vinniego Jonesa!

Okres świąteczny to kolejny argument dla graczy, aby powrócić do swoich ulubionych sieciowych tytułów. Podobnie jak przy okazji Halloween, mnóstwo gier online otrzyma limitowane wydarzenia z motywem świąt. World of Tanks również i ponownie rozpoczniemy rozgrywki w ramach Operacji Świątecznych. Tym razem jednak z zupełnie nową gwiazdą w roli głównej.

Operacje Świąteczne 2024 w World of Tanks

Vinnie Jones to osoba, której na pierwszy rzut oka wiele osób może nie kojarzyć. Jeśli jednak oglądaliście takie produkcje jak Przekręt, Nocny Pociąg z Mięsem czy 60 sekund to z pewnością rozpoznacie tę personę. Aktor, a także sportowiec, ma nową rolę, tym razem w WoT. Sieciowy hit rozpoczyna sezonowe wydarzenie, a Vinnie Jones pojawi się w garażu graczy, aby tam przydzielać zadania i wyzwania. Pojawił się też szczerze fajny i zabawny zwiastun świątecznych operacji.

To prawda, co mówią – na dobre porzucam swoje bombki, aby dołączyć do graczy WoT w wyjątkowym wydarzeniu Holiday Ops 2024. Moje dni „korygowania” osób na niegrzecznej liście to już przeszłość. Obecnie jestem dowódcą WoT i to dopiero jest wesoła nowina.

– mówi Vinnie Jones, ex-prawa ręka Mikołaja, obecnie ambasador World of Tanks

Ukończenie misji i wyzwań wyznaczanych przez aktora zaowocuje zdobywaniem nowych przedmiotów, emblematów, napisów i reszty wyposażenia wraz ze skórkami. Co ciekawe, Jonesa będzie można też zrekrutować, więc jego głos może towarzyszyć nam w trakcie zimowych bitew.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie