Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Wonder Woman 1984. Zobaczcie efektowną scenę z filmu

Na imprezie rozdania nagród MTV Awards, zaprezentowano spektakularną scenę z Wonder Woman 1984.

Na załączonym poniżej fragmencie, możecie zaobserwować pościg za Maxwellem Lordem oraz jego szajką. Protagonistka wykorzystuje swoje specjalne moce, by przeciwstawić się złoczyńcom. Pomaga jej w tym Steve Trevor, która sądząc po wyrazie jego twarzy nie przywykł do strzelanin. Warto przypomnieć, że historia rozgrywa się w okresie zimnej wojny.

Produkcja Wonder Woman 1984 pojawi się w  kinach, a także w wypożyczalni internetowej przez miesiąc, na terenie USA (bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat). Chociaż usługa HBO Max trafi do Polski, to opcja oglądania w domowym zaciszu hitu, nie będzie póki co dostępna.W

Widowisko traktuje o księżniczce Dianie Prince (w roli głównej Gal Gadot), która w okresie zimnej wojny musi zmierzyć się z takimi złoczyńcami jak Max Lord bądź Cheetah. Pozycja będzie widowiskiem science-fiction, naszpikowanym akcją. Entuzjaści efektownych scen powinni być zachwyceni.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się