Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Wonder Woman 1984 bije rekordy popularności wśród użytkowników torrentów

Wonder Woman 1984 to produkcja chętnie pobierana z sieci.

Produkcja w reżyserii Patty Jenkins cieszy się ogromną popularnością wśród internautów. Z racji tego, iż widowisko było dystrybuowane w modelu hybrydowym, to film w bardzo dobrej jakości trafił do sieci. Stanowiąc dla wielu kinomaniaków łakomy kąsek.

Statystycznie rzecz ujmując, w trakcie pierwszych 24 godzin od premiery, nieomal 10% pobrań filmów z nielegalnych źródeł dotyczyło Wonder Woman 1984. Jak sytuacja przedstawiała się kolejnego dnia? Odsetek pobrań wynosił 6,26%. Najchętniej pobierano pirackie wersje widowiska w Indiach (17%), a także w Stanach Zjednoczonych (10%).

W Polsce miłośnicy Diany Prince czekają na premierę kinową, zaplanowaną na dzień 22 stycznia 2021 (o ile kina będą otwarte). Brak możliwości korzystania z usługi HBO Max w naszym kraju, mógł zachęcić wielu naszych rodaków do wybrania drogi na skróty i skorzystania z nielegalnych źródeł dystrybucji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się