Ten materiał pozwoli Wam przez chwilę poczuć, czym jest tyrania okupanta

Studio MachineGames oraz Bethesda zapraszają na teleturniej.

To już drugi filmik z cyklu reklamującego nadchodzącą strzelaninę Wolfenstein II: The New Colossus. Przedstawiona jest w nich Ameryka z połowy XX wieku, która opanowana została przez nazistów.

Obcym wpływom nie oparła się nawet popkultura. Okupanci przejęli najpopularniejsze programy amerykańskiej telewizji i przerobili je na niemiecką modłę. W zeszłym tygodniu pokazaliśmy Liesel – uwielbiany przez widzów serial telewizyjny o przygodach dzielnej dziewczynki i jej wiernego, ziejącego ogniem Panzerhunda. Dzisiaj mamy dla was coś odrobinę innego: teleturniej łączący propagandę z przygotowaniem ludności na Wielki Dzień Zmiany, po którym na Amerykańskich Terytoriach język angielski zostanie oficjalnie zastąpiony niemieckim. Zapraszamy do obejrzenia jednego z odcinków teleturnieju „Po niemiecku albo…!”, który pozwoli wam przez chwilę poczuć, czym jest tyrania w Wolfenstein II: The New Colossus.

Po niemiecku albo…!

To dopiero pierwszy Staffel – sezon – „Po niemiecku albo…!”, a już stał się on najpopularniejszym teleturniejem na Amerykańskich Terytoriach. Ten zabawny i pouczający program telewizyjny przygotowuje amerykańską populację nowej ojczyzny na nadejście wspaniałej przyszłości, w której wszyscy porozumiewać się będą wyłącznie po niemiecku. Dowiedz się, jak powiedzieć po niemiecku „niepokonany”, śmiejąc się z głupiutkich błędów gramatycznych popełnianych przez zawodników. Wzbudź podziw wśród szkolnych przyjaciół bezbłędną wymową słowa „Herrenvolk” wartego aż 200 punktów! Ten teleturniej to niekończące się pasmo zabawy. „Po niemiecku albo…!” powstaje w studiu w LA Media Tower.

Przypominamy, że Wolfenstein II: The New Colossus będzie miał swoją premierę 27 października 2017 i ukaże się na platformach Xbox One, PlayStation 4 i PC.

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.