110 zł za trzy dodatkowe historie. Oto szczegóły

110 zł za trzy dodatkowe historie. Oto szczegóły
Newsy PC PS4 XOne

Nadszedł czas, by raz jeszcze zasilić drzewo wolności krwią patriotów i tyranów.

Wroga plaga opanowała świat. Podczas gdy B.J. Blazkowicz jest zajęty wzniecaniem amerykańskiej rewolucji, inni bojownicy o wolność toczą walkę na własnych frontach. Wkrótce będziecie mogli wcielić się w byłego futbolistę, zabójczynię oraz kapitana armii, by ruszyć do boju o amerykańskie wartości w Wolfenstein II: Kroniki wolności. „Kroniki wolności” to zestaw trzech pakietów zawartości do pobrania, których bohaterami są trzy wyjątkowe osobistości:

  • Przygody rewolwerowca Joego – wciel się w Josepha Stalliona, byłego zawodowego rozgrywającego, i rozgramiaj wrogów od ruin Chicago po bezkres kosmosu!
  • Pamiętniki zabójczej agentki – jako była agentka OSS i zabójczyni Jessica Valiant zinfiltruj bunkry w Kalifornii i zdemaskuj Operację San Andreas!
  • Niesamowite wyczyny kapitana Wilkinsa – wcielając się w bohatera amerykańskiej armii kapitana Geralda Wilkinsa, rusz na Alaskę, by zapobiec Operacji Czarne Słońce!
Wolfenstein II – przepustka sezonowa „Kroniki wolności”
Wolfenstein II – przepustka sezonowa „Kroniki wolności”

Dostęp do wszystkich trzech pakietów zawartości do pobrania zapewnia przepustka sezonowa „Kroniki wolności”, którą można nabyć już teraz w cenie 109,99 zł. Więcej informacji na temat daty premiery pakietów oraz szczegóły związane z ich zawartością opublikujemy już wkrótce.

Kroniki wolności: Odcinek zerowy

Każda wielka rewolucja musi mieć jakiś początek. W przypadku bohaterów „Kronik wolności” wszystko zaczyna się od odcinka zerowego.

Dzięki odcinkowi zerowemu poznasz Josepha Stalliona, Jessicę Valiant i Geralda Wilkinsa walczących o wolność Amerykańskich Terytoriów. Wykorzystaj ich unikalne zdolności i bogaty arsenał, by rozgromić wrogów w tej dodatkowej, wprowadzającej misji do pobrania.

Odcinek zerowy to specjalny dodatek dostępny dla wszystkich, którzy zamówią Wolfenstein II: The New Colossus przed premierą. Zamów grę już dziś, by stanąć do boju na wszystkich frontach walki w odcinku zerowym „Kronik wolności”!

(Uwaga: Odcinek zerowy wchodzi w skład zawartości przepustki sezonowej).

Wolfenstein II: The New Colossus będzie miał swoją premierę 27 października 2017 i ukaże się na platformach Xbox One, PlayStation 4 i PC. Tytuł zdobył ponad 100 nagród na E3 2017 oraz otrzymał cztery nominacje w ramach Game Critics Awards (w tym na najlepszą grę targów) i wygrał w kategorii najlepszej gry akcji.

Źródło: Bethesda

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie