Wo Long: Fallen Dynasty do sprawdzenia za darmo. Jest też specjalny prezent

Wo Long: Fallen Dynasty dostało wersję demonstracyjną
Newsy PS5 Xbox Series

Jeśli spodobała Wam się zapowiedź Wo Long: Fallen Dynasty, mam świetną wiadomość. Gra otrzymała właśnie darmową wersję demo.

Próbny fragment rozgrywki jest dostępny od teraz do 25 września tylko na PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S. PlayStation Game Size podaje, że demo w wersji na PS5 zajmuje niecałe 17 GB miejsca na dysku.

Jak na demo, dostaniemy do dyspozycji sporo zawartości. Opublikowany fragment rozgrywki zawiera kreator postaci, wybrane umiejętności bohatera, a nawet możliwość rozgrywki multiplayer.

Jeśli uda Wam się ukończyć demo, otrzymacie od twórców prezent. Będzie to hełm “Crouching Dragon”, który odblokujecie za darmo w pełnej wersji gry. Mała rzecz, a może się przydać w trakcie rozgrywki.

Przewidziano również nagrodę dla osób, które zechcą wesprzeć deweloperów w procesie produkcji. Jeśli wypełnicie udostępnioną w demie ankietę, dostaniecie darmową tapetę.

Niedawno twórcy wypowiedzieli się na temat tego, ile czasu potrzeba na ukończenie Wo Long. Przejście tego tytułu ma zająć około 40 godzin.

Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutuje na początku przyszłego roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S. Gra od chwili premiery będzie dostępna w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie