Wo Long: Fallen Dynasty wygląda zadziwiająco dobrze. Twórcy Nioh prezentują rozgrywkę

Wo Long: Fallen Dynasty na pierwszym zwiastunie rozgrywki
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Koei Tecmo opublikowało pierwszy zwiastun rozgrywki Wo Long: Fallen Dynasty. Team Ninja szykuje efektowną produkcję dla jednego gracza.

Jeśli graliście w Nioh, poczujecie się jak w domu. Najnowsza produkcja twórców japońskiej przygody wygląda bardzo podobnie z tą różnicą, że jej akcja toczy się w Chinach. Walka, projekt lokacji i sam pomysł na przeplataną mitologią historię prezentują się jednak bardzo znajomo.

Fabularnie zapowiada się dość standardowo. Wcielimy się w bezimiennego członka milicji, który zawalczy z hordami demonicznych pomiotów po to, aby z nieznanego nikomu żołnierza stać się wielkim bohaterem. Pozostaje mieć nadzieję, że z czasem historia nabierze rozpędu. Potencjał jest spory, wszak grę osadzono w epoce Trzech Królestw, która jest obca wielu zachodnim graczom.

Wo Long: Fallen Dynasty ma ukazać się na początku przyszłego roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Od dnia premiery gra będzie też dostępna w ofercie subskrypcji Xbox Game Pass.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie