Wielkość MGS V: The Phantom Pain przebije Skyrim’a?

Jedna z osób powiązanych z produkcją tak właśnie twierdzi.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain jest obecnie jedną z najbardziej oczekiwanych gier, o czym świadczy ostatnia ankieta, której wyniki znajdziecie tutaj.


Hideo Kojima wciąż nie zdradził, kiedy nastąpi premiera nowych przygód Snake’a, ograniczając się do zdawkowego: Będzie w 2015 roku.

Konami wspominało już wcześniej, że Phantom Pain będzie 200 razy większy niż Ground Zeroes. Zastanawiacie się, czy przebije jednak ogromny świat, który przemierzaliśmy w The Elder Scrolls V: Skyrim? Pod względem rozległości był to przecież jeden z największych tytułów na konsole zeszłej generacji (PS3, Xbox 360).

Troy Baker, czyli aktor podkładający głos pod Ocelota w MGS V: The Phantom Pain, nie może wyjść z podziwu dla nowej gry Kojimy. – To może być największa gra, jaką kiedykolwiek widziałem. Jest ogromna. Chodzi o wszystko, co można tam zrobić. Skyrim wygląda przy tym jak popołudniowa drzemka – twierdzi Baker, cytowany przez serwis Gamepur.

Tylko czy można wierzyć w takich kwestiach słowom aktora? Pamiętajmy też, że otwarty świat Phantom Pain nie będzie tak naprawdę otwarty całkowicie. Wspominał o tym sam Hideo Kojima. Nie pamiętacie? Zajrzyjcie do tego newsa.

Przypominamy, że MGS V: The Phantom Pain jest szykowany na PC oraz konsole: PS4, PlayStation 3, Xbox One oraz X360.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet