Wielki Turniej Klanowy podgrzewa atmosferę w War Rock

Wielki Turniej Klanowy podgrzewa atmosferę w War Rock
Newsy PC

16 najlepszych klanów walczy o pulę nagród wynoszącą 6 tys. euro. Wielki Finał odbędzie się na żywo 19 sierpnia.

Tysiące graczy połączyło się w drużyny i rywalizuje z innymi zespołami od czasu wprowadzenia nowego systemu klanowego w strzelance online War Rock. Szesnaście najlepszych drużyn, z których zostało czterech półfinalistów, zakwalifikowało się do Wielkiego Turnieju Klanowego.

Jedynie dwa najlepsze klany dostaną się do finału na żywo, który odbędzie się w Berlinie 19 sierpnia. Nagrody w wielkim finale wynoszą 4 tys. euro za 1 miejsce i 2 tys. euro dla drugiej drużyny.

Cztery najlepsze klany zmierzą się w dniach 13 i 14 sierpnia w półfinałach rywalizacji, aby wyłonić dwójkę finalistów, którzy spotkają się w Berlinie. Wielki finał wyłoni najlepszy klan w War Rock na świecie.

Zarówno półfinały i Wielki Finał będzie można obejrzeć z komentarzem na żywo na europejskim kanale gry War Rock na Twitchu. Szczegóły na temat turnieju w War Rock można znaleźć na forum wydarzenia.

Darmowe War Rock dostało długo wyczekiwaną opcję

Darmowy FPS War Rock otrzymał w czerwcu aktualizację, dodającą system wyszukiwania meczów klanowych, dając graczom możliwość stworzenia ze znajomymi drużyny i stanięcia w szranki z innymi zespołami.

Aktualizacja wprowadza nowy, usprawniony system automatycznego wyszukiwania, który sprawia, że klanom łatwiej jest rzucić się w wir walki. Użytkownik tworzy poczekalnię, do której dołącza reszta klanu oraz wybiera mapę i tryb. Gra automatycznie przyporządkowuje członków klanu do jednej drużyny i wyszukuje mecz.

Zaktualizowany system rankingowy podnosi stawkę rozgrywki, porównując wyniki poszczególnych klanów. Drużyny zdobywają punkty za wygrane, a tracą za przegrane mecze.

Oprócz wyniku całej drużyny, nowy system klanowy kładzie również nacisk na wyniki poszczególnych zawodników. Gracze mogą teraz łatwo sprawdzić wyniki w zakładce Clan Battle Record. Na stronie wyświetlane są m.in. statystyki wygranych i porażek, winrate i oddanie klanowi.

Nowy system wspiera również Friendly Clan Matches, które oferują intensywne bitwy klanów, lecz nie mają wpływu na ranking. Oznacza to, że klany mogą bezpiecznie trenować bez ryzyka utraty punktów rankingowych.

War Rock
War Rock

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie