Darmowe War Rock dostaje długo wyczekiwaną opcję

Nowy, solidny system matchmaker dla klanów już dostępny w wieloosobowej strzelance od Nexon Europe.

Darmowy FPS War Rock otrzymał dziś aktualizację, dodającą system wyszukiwania meczów klanowych, dając graczom możliwość stworzenia ze znajomymi drużyny i stanięcia w szranki z innymi zespołami.

Aktualizacja wprowadza nowy, usprawniony system automatycznego wyszukiwania, który sprawia, że klanom łatwiej jest rzucić się w wir walki. Użytkownik tworzy poczekalnię, do której dołącza reszta klanu oraz wybiera mapę i tryb. Gra automatycznie przyporządkowuje członków klanu do jednej drużyny i wyszukuje mecz.


Zaktualizowany system rankingowy podnosi stawkę rozgrywki, porównując wyniki poszczególnych klanów. Drużyny zdobywają punkty za wygrane, a tracą za przegrane mecze.

Oprócz wyniku całej drużyny, nowy system klanowy kładzie również nacisk na wyniki poszczególnych zawodników. Gracze mogą teraz łatwo sprawdzić wyniki w zakładce Clan Battle Record. Na stronie wyświetlane są m.in. statystyki wygranych i porażek, winrate i oddanie klanowi.

Nowy system wspiera również Friendly Clan Matches, które oferują intensywne bitwy klanów, lecz nie mają wpływu na ranking. Oznacza to, że klany mogą bezpiecznie trenować bez ryzyka utraty punktów rankingowych.

War Rock
War Rock

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

12 Shares
Share12
+1
Tweet