War Rock otrzymuje wybuchowy dodatek

Nowa mapa, tryb gry, postać oraz inne nowości od dziś już do pobrania.

War Rock otrzymuje dziś aktualizację, która obejmuje m.in. nową mapę na 16 graczy, zabójczą agentkę Sarę Gainskey, system osiągnięć i nagrody za logowanie.

Mapa Two Way pozwala na rozgrywkę dla 8 na 8 graczy. Akcja toczy się pod koniec operacji, mającej na celu wyeliminowanie ostatnich rebeliantów z grupy National Independence Union (N.I.U) w Byway Area. Oblężenie okolicy jest tym bardziej niebezpieczne, że w rękach rebeliantów znajduje się groźna broń chemiczna. Gracze muszą podjąć decyzję, czy wycofać się z akcji, czy zaatakować rebeliantów nawet pod groźbą spowodowania śmiertelnego wybuchu.


Kwietniowa aktualizacja wprowadzi do gry także nową postać, groźną agentkę Sarę Gainskey, która w przeszłości służyła w holenderskich służbach specjalnych AIVD. Sara to specjalistka od działań wywiadowczych i walki. Uznano ją za zaginioną po akcji na wrogim terytorium, jednak sprytna agentka pojawiła się na nowo w grze, pracując dla prywatnej organizacji militarnej. Z okazji wprowadzenia do gry nowej agentki, w War Rock pojawiła się broń w barwach Holandii.

Nowy system osiągnięć będzie nagradzać graczy za umiejętności i sukcesy na polu walki punktami AP, które później mogą zostać wymienione na przedmioty w grze oraz broń. Najbardziej wytrwali żołnierze zostaną sowicie wynagrodzeni, jeśli zalogują się do gry przez minimum 30 dni pod rząd.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

  • cadoro

    Fota sprzed 8 lat ;]
    WR się skończył dawno temu

    • Szup3r

      Co ty gadasz? Chłopie ja gram w to od 7 lat i nie zamierzam przestać mimo kradzieży konta i kilku banów za nie wiadomo co, ta gra oddaje dobry klimat, a nie ten durny CS:GO, w którym nawet kucać się nie da… Bezsensowne skiny…

7 Shares
Share7
+1
Tweet