Wiedźmin w jednej z najpopularniejszych gier multiplayer. Fortnite doczekało się Geralta

Wiedźmin w Fortnite? Tak, Geralt nawiedzi popularne battle royale
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Crossover Wiedźmin x Fortnite to już fakt. W następnym sezonie rozgrywek popularnego battle royale zagramy nie tylko Białym Wilkiem.

Fortnite to obecnie jedna z najpopularniejszych gier multiplayer dostępnych na rynku, a także bodaj najbardziej kasowe battle royale, jakie do tej pory zostało wydane. Opinie części graczy na temat jego jakości są podzielone, ale trzeba przyznać, że tytuł trzyma się wyśmienicie. I do tego już dzisiaj startuje nowy, czwarty sezon rozgrywek. Wraz z nowościami w mechanikach rozgrywki i na mapie, doczekaliśmy się również nowych skórek, z których słynie gra.

Fortnite x Wiedźmin

Jeśli wcale nie czekacie na next-genową wersję Wiedźmina 3, a “czwórka” na razie nie budzi Waszego zainteresowania – być może bardziej poruszy Was nowy sezon w Fortnite? Niedawno odbył się oficjalny event wieńczący trzeci sezon rozgrywek i zapowiadający nowości kolejnego. Jedną z nich jest oczywiście cała nowa paczka skinów do gry. Nie tak dawno temu dostaliśmy nawet ikonę horrorów gore. Teraz może nie coś aż tak “mocnego”, ale również kojarzonego z dorosłymi odbiorcami. Do gry trafi Wiedźmin Geralt.

Fani gry podzielili się na Twitterze obrazkiem zapowiadającym nowości 4. sezonu. Nie trzeba długo szukać, aby dopatrzyć się Wiedźmina Geralta na pierwszym planie. Nie wierzycie, że to on? No to macie charakterystyczną zbroję z trzeciej części, kuszę, dwa miecze oraz białego kuca. Także wątpię, aby było to cokolwiek innego przy takim połączeniu. W razie czego do sieci trafił również zwiastun, na którym także pojawiają się nowe skiny.

W razie czego dość szybko pojawiły się także wyciągnięte ze zwiastuna sezonu screeny. Na jednym z nich da się zauważyć Geralta. Jakby tego było mało, do gry trafi również Doom Slayer, czyli główny bohater eksterminujący piekielne pomioty z serii DOOM. Serwery Fortnite powinny wrócić w ciągu najbliższych godzin, a wtedy przekonamy się, jakie dokładnie nowości Epic przygotowało dla swoich graczy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie