Fortnite z ikoną horrorów gore. Dziwaczny crossover na Halloween

Fortnite dostanie ikonę horrorów gore. Dziwny crossover na Halloween
Mobile Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Fortnite dostanie kolejną postać, która kojarzy się z treściami dla dorosłych odbiorców. Ash z Martwego Zła trafi do gry w sam raz na Halloween.

Coroczne wydarzenie Fortnitemares 2022 powraca, a zwiastun udostępniony z okazji debiutu eventu jest… zadziwiająco dobry. Czyżby zachęcił mnie do ponownego spróbowania swoich sił w tej szalenie popularnej grze sieciowej? Nie wiem, ale jest na to szansa. Tym bardziej że do produkcji trafi prawdziwa ikona kina grozy.

Ash z Martwego Zła kojarzony jest raczej z demonami, flakami, piłami mechanicznymi i hektolitrami krwi. Cóż więc względnie „kontrowersyjna” postać robi w grze od 12 roku życia? No cóż – może wydawać się to dziwne, ale z pewnością nie jest niespotykane. Fortnite otrzymało już niegdyś crossovery z innymi ikonami horrorów, Kratosem oraz postaciami z Gears of War. Zaskoczenia nie ma, choć dziwnie jest patrzeć na swoich ulubionych bohaterów w takim nieco „cukierkowym” wydaniu.

Niemniej Ash faktycznie ma do gry trafić, a wraz z nim zestaw nowych przedmiotów. Otrzymamy nie tylko skórkę, ale również ikoniczną piłę łańcuchową, księgę Necronomicon, klasyczny shotgun oraz ekran ładowania inspirowany marką Evil Dead. Niestety, nie wiemy dokładnie, kiedy skórka ma trafić do gry. Wydarzenie na Halloween już się rozpoczęło, ale o Ashu ani widu, ani słychu. Sam event trwać ma do końca października, także nie zdziwiłbym się, gdyby nowa postać zadebiutowała całkiem niedługo.

Oprócz tego Fortnitemares 2022 to mnóstwo nowych i znanych już skórek, motyw wilkołaczy, nowy boss oraz szereg wyposażenia. Szczególnie trzeba podkreślić znaczenie nowych „wilkołaczych pazurów”, które pozwolą nam śledzić przeciwników. Im będziemy nich bliżej, tym mocniejszy dźwięk bicia serca mają oni słyszeć. Pomysł rodem z Dead by Daylight ma zaskakująco wiele zastosowań.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie