Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Wiedźmin 4 to kwestia czasu? Gracze nie mają na co czekać

Przygody Geralta zostały zakończone.

Mimo tego że obecnie przygody Geralta zostały zakończone, a CD Projekt RED skupia się na produkcji Cyberpunk 2077, nie milkną doniesienia na temat kontynuacji Wiedźmina 3. Na temat ewentualnej kontynuacji wypowiedział się niedawno na łamach Parkiet.com Adam Kiciński – szef studia.

Pierwsze trzy Wiedźminy były z założenia trylogią, więc po prostu nie moglibyśmy nazwać ewentualnej kolejnej gry Wiedźmin 4. Nie oznacza to oczywiście, że porzucimy kreowany przez nas przez kilkanaście lat świat Wiedźmina, który kochają i wciąż domagają się gracze na całym świecie. Wiedźmin jest jedną z dwóch franczyz, na których ma się w przyszłości opierać działalność spółki. Dzisiaj nie mogę niestety nic więcej zdradzić. Na razie świadomie chcemy skupić się na Cyberpunku 2077, aby nie rozpraszać naszych zasobów i uwagi graczy. Przyjdzie czas, że o drugim projekcie ze strategii powiemy więcej – podkreśla Kiciński.

Jak więc widać, jest spora szansa, że kolejny Wiedźmin powstanie, ale nie będzie to czwarta odsłona – przynajmniej jeśli chodzi o oficjalne nazewnictwo. Możemy więc liczyć na spin-off lub po prostu całkiem nową historię. W końcu świat wykreowany przez Andrzeja Sapkowskiego daje spore pole do popisu.

Premiera Cyberpunk 2077

Oprócz informacji na temat nowego Wiedźmina, Adam Kiciński wypowiedział się o dacie premiery Cyberpunk 2077.

My oczywiście wewnętrznie mamy tę datę ściśle wyznaczoną, ale świadomie nie mówimy o niej publicznie. Zdradzimy ją graczom wtedy, gdy będziemy na to gotowi – kończy temat szef studia CD Projekt RED.

Nam nie pozostaje nic innego jak czekać na oficjalne ogłoszenie i zacierać ręce przed premierą Cyberpunk 2077.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%