Wiedźmin 4 – Big in Japan. Co byście powiedzieli na takiego Geralta?

Wizja fanów i przy okazji niezły cosplay.

Maul Cosplay opublikował na swoim profilu w serwisie Facebook filmik zatytułowany The Witcher 4 – Big in Japan. Materiał przedstawia luźną wizję za nową część Wiedźmina, tyle że w totalnie innych klimatach oraz kulturze (jeśli będzie Wiedźmina 4, a zapewne będzie, to bez Geralta w roli głównej).

Tutaj Biały Wilk przemierza Japonię jako samuraj w poszukiwaniu Ciri. Zamiast dwóch mieczy, jedno ostrze, na szyi medalion szkoły… smoka.

Trzeba przyznać, że całość została bardzo dobrze zmontowana i wygląda świetnie. Ciekawe, czy gracze przyjęliby taką odmianę w serii i wiedźmina samuraja.

Wiedźmin 4? CD Projekt: Geralt w odstawkę, a Wiedźmin od zawsze planowany był jako trylogia

Wszyscy fani Białego Wilka mogą szykować się na długą rozłąkę ze swoim ulubionym bohaterem, o czym zresztą wiadomo nie od dzisiaj. Powstanie Wiedźmin 4 czy nie powstanie? Nawet jeśli teraz CD Projekt RED ma obecnie pełne ręce innej roboty, seria na pewno nie zostanie zapomniana, o czym wspominał Adam Kiciński, prezes zarządu CD Projekt (przypominamy poniżej).

Pamiętajcie jednak, że nawet jeśli za kilka lat zobaczymy nową część Wiedźmina, to bez Garalta w roli głównej.

– Wiedźmin 3: Dziki Gon to już ostania część przygód Geralta, bo, jak wielokrotnie podkreślaliśmy, Wiedźmin od zawsze planowany był jako trylogia. Obecnie skupiamy się na Gwincie i Cyberpunk 2077 – podkreśla Katarzyna Szulc z CD Projekt na oficjalnym forum spółki.

Ciekawe, ile czasu przyjdzie nam czekać na kolejne spotkanie z wiedźminami… Jak sądzicie?

Wiedźmin 4 to kwestia czasu? CD Projekt: „Myślimy racjonalnie”

Wiedźmin 4 pewnie interesuje niejednego gracza bardziej niż Cyberpunk 2077 oraz GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana razem wzięte. Polski deweloper ma jednak póki co inne plany, skupiając się w tym roku na karciance i powoli szykując nas na zapowiedź Cyberpunk 2077.

A co z serią Wiedźmin? Podczas jednej z konferencji dla inwestorów padło również pytanie o kolejną odsłonę serii, na co Adam Kiciński, prezes zarządu CD Projekt, odpowiedział w następujący sposób: Wiedźmin został zaprojektowany jako trylogia. Trylogia nie może mieć czwartej części. Zainwestowaliśmy piętnaście lat życia i bardzo dużo pieniędzy w to uniwersum, więc pewnie pomyślimy o tym kiedyś. Myślimy racjonalnie. Czasem mamy jakieś nietypowe pomysły, lecz zasadniczo myślimy racjonalnie. Mamy pełne prawa do gier Wiedźmin. Włożyliśmy w promocję serii ogromne pieniądze, marka jest bardzo silna. Proszę samemu sobie odpowiedzieć na zadane pytanie.

To jaka może być odpowiedź? Chyba tylko twierdząca. Tym bardziej, że przychody z Wiedźmina 3 przekroczyły już okrągły miliard złotych, a poprzednie części nadal się sprzedają.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 (KOMENTARZE) “Wiedźmin 4 – Big in Japan. Co byście powiedzieli na takiego Geralta?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: