Pobierajcie za darmo i… najedzcie się jak Wiedźmin wygrywając nagrody

0 komentarzy

Chcieliście kiedyś spróbować tego, co serwowano Geraltowi w karczmach?

Gry z Wiedźminem w roli głównej to nie tylko wspaniała przygoda, krwawa walka i zaskakujące zwroty akcji. Kiedy Geralt już wyhasa się po lasach, lubi porządnie zjeść. Zastanawialiście się kiedyś, co tam Geralt ma na talerzu i jak to smakuje? Jeśli tak, mamy dla Was coś wyjątkowego.

Nerds’ Kitchen wraz z CD Projekt przygotowali świetnego i do tego darmowego e-booka z przepisami na dania inspirowane grą z Białym Wilkiem.

Na kartach naszej książki znajdziecie 13 przepisów, opatrzonych smakowitymi zdjęciami i grafikami nawiązującymi do Gwinta; m.in. na przaśne podpłomyki cioci Lutki, słynną kanapkę z kurczakiem, wołowinę serwowaną Wiedźminowi przez Keirę Metz czy wykwintne przysmaki z urokliwego księstwa Toussaint. Zamieńcie swój pokój w wypełnioną zapachami i smakami karczemną izbę. Niech smak wiedźmińskich dań podgrzeje klimat zaciętej karcianej rozgrywki w Gwinta! – zachęcają autorzy wiedźmińskiej książki kucharskiej.

Jeśli już coś upichcicie, możecie dodatkowo wygrać oryginalne torby, koszulki, piny oraz smycze – GWINT + figurki Funko POP – Wiedźmin. Wystarczy przygotować jedną lub kilka potraw z e-booka i wykonać zdjęcie, lecz nie takie zwykłe przy mikrofalówce. Organizatorzy konkursu chcą wycisnąć z graczy-kucharzy trochę kreatywności: Zamieńcie swoją jadalnię lub pokój w karczmę, w której grywa się w Wiedźmińską Grę Karcianą. Niech Wasza wyobraźnia nie zna granic – użyjcie rekwizytów nawiązujących do uniwersum, podajcie potrawy w nietypowy sposób, zaproście biesiadników i pokażcie nam, że turnieje w Gwinta nie mogą obyć się bez akompaniamentu pysznej strawy.

Gdzie należy pochwalić się zrobionym zdjęciem, na co mamy czas do 11 czerwca? Regulamin konkursu oraz wszystkie zasady znajdziecie w tym pliku.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się