Wiedźmin 3 z nieziemskim strojem dla Yennefer

Wiedzmin-3-Yennefer-mod-nowy-strój
Newsy PC

W sieci pojawiła się nowa modyfikacja do Wiedźmin 3: Dziki Gon, która przypadnie do gustu fanom Yennefer z Vengerbergu. To piękny czarno-biały strój.

Powracamy do Was ze świeżutkim i gorącym jeszcze modem do Wiedźmin 3: Dziki Gon, który dołącza do naszych ulubionych i wyselekcjonowanych projektów. Tym razem dostaliśmy nowe ubranka dla czarnowłosej czarodziejki, więc pora zobaczyć, jak wygląda odmieniona ulubienica Geralta. A skoro o ulubienicach wspominamy, to zobaczcie również najnowszego moda z trzema romansami.

Wiedźmin 3 z nowością dla „Team Yennefer”

Opisywana dzisiaj modyfikacja do Wiedźmina 3 została stworzona przez użytkownika nexusmods posługującego się pseudonimem yennavalerie. Autor projektu oddaje w nasze ręce szykowny, a zarazem zmysłowy strój w czerni i bieli.

Żeby cieszyć się takim wdziankiem podczas gry, należy pobrać plik, rozpakować jego zawartość i skopiować do folderu z modami Wiedźmina 3. Warto wspomnieć, że mod jest kompatybilny z innymi, które zmieniają włosy oraz twarz Yennefer. Zatem polecamy przy okazji zainstalować modyfikację podmieniającą tekstury twarzy na 8K. Jeśli chcemy natomiast 30 starszych, ale oczywiście pięknych strojów dla bohaterki, znajdziecie je pod tym adresem.

Nowy strój dla Yennefer zobaczysz na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie