Teraz Yennefer to ma dopiero szczegółów. Wiedźmin 3 z nowymi teksturami 8K

Wiedźmin 3 Yennefer mod 8K (1)
Newsy PC

Najpierw Geralt, a teraz również Yennefer z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymała tekstury ostre jak żyleta. Zobacz, jak wygląda bohaterka w rozdzielczości 8K.

Wczoraj podrzucałem Wam linki do modów na Białego Wilka w 8K oraz nowy tryb graficzny Psycho++, który poprawia grafikę niemal całego świata gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Żeby Yennefer nie wyglądał “słabo” przy wypasionym Geralcie, też otrzymała tekstury w bardzo wysokiej rozdzielczości.

Wiedźmin 3 z kolejnym modem dla Yennefer

Modyfikacja nosi nazwę 8k Improved Yennefer i odpowiada za nią ta sama osoba, która stworzyła dwa wspomniane wyżej projekty poprawiające grafikę w grze. Autor moda (nick instanity) tak opisuje swój najnowszy twór:

Mod poprawia tekstury twarzy, ciała i ubrań Yennefer. Podnosi jakość tekstur do wysokiej rozdzielczości 8192×8192, dodatkowo poprawiając jej wygląd.

instanity

Warto zainteresować się wszystkimi projektami instanity, jeśli chcesz poprawić Wiedźmina 3 w różnych aspektach. Na drugiej podstronie zobaczysz natomiast, jak wygląda czarnowłosa czarodziejka w wysokiej rozdzielczości.

Screeny z Yennefer w 8K na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie