30 ubrań dla Yennefer czeka na pobranie. Mod do Wiedźmina 3 na odzież zgodną z lore

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod Yennefer's lore friendly wardrobe - reworked
PC

Yennefer, jedna z ulubienic fanów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, doczekała się kolejnego świetnego moda, a w zasadzie zbioru aż 30 modyfikacji, które obdarują ją nowymi ciuchami. Każdy gracz może odpowiednio wymieszać ubrania, by stworzyć własną kombinację.

Autorem Yennefer’s lore friendly wardrobe – reworked jest Bububull, którego to prace ostatnio niejednokrotnie pojawiły się na łamach PlanetaGracza.pl. Jego najnowsze dzieło skupia się na obdarowaniu czarnowłosej ukochanej Geralta nowymi ubraniami. Do wyboru jest aż 30 pomniejszych modyfikacji, które dodają kolejne zestawienia garderoby. Od sukni, przez obuwie i zakolanówki, po specjalną biżuterię. Poniżej możecie zobaczyć kilka przykładów.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - Yennefer's lore friendly wardrobe - Yennefer w różnych strojach
Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - Yennefer's lore friendly wardrobe
Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - Yennefer's lore friendly wardrobe

Co ciekawe, wśród ubrań znalazły się także te, w które mogą się przebrać Lambert i Eskel podczas pamiętnej popijawy z dzwonieniem przez ustrojstwo loży czarodziejek. Każdy, kto dotrwał do końcówki gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, z pewnością pamięta tego questa.

Yennefer’s lore friendly wardrobe – reworked możecie pobrać stąd.

Ostatnio opisywałem też innego moda na nowe ubrania. W tym miejscu przeczytacie więcej na temat zbroi szkoły kota dla Ciri. Co jak co, ale i na niej te granatowe skóry się świetnie prezentują.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie