Wiedźmin 3 nie będzie już frustrował nieustannym klikaniem

Wiedźmin 3 nie będzie już frustrował nieustannym klikaniem
Newsy PC

Być może w ogóle tego nie zauważyliście, a być może krew Was zalewa na dźwięk ciągłego klikania podczas dialogów w grze Wiedźmin 3. Jeden z fanów Geralta spędził ponad 10 godzin, by przywrócić rozmowom błogą ciszę.

Społeczność moderów skupionych wokół gry Wiedźmin 3 nie zamierza przechodzić na emeryturę i po wielu latach od premiery tytułu wciąż zaskakuje kolejnymi modami. Tym razem mamy coś małego, lecz mogącego znacznie podnieść immersję podczas pędzenia za Dzikim Gonem.

Moder posługujący się pseudonimem MisterFlames przedstawia swój projekt No More Clicking Sounds, który likwiduje dźwięk kliknięć w menu gry oraz podczas dialogów. – Nigdy nie rozumiałem, dlaczego CD Projekt RED uznał za dobry pomysł, aby odtworzyć dźwięk kliknięcia za każdym razem, gdy najedziesz kursorem na opcję dialogu podczas rozmów. Powoduje to ciągłe klikanie w tle za każdym razem, gdy Geralt ma zamiar coś powiedzieć – podkreśla MisterFlames.

Autor moda dodaje, że dźwięk klikania podczas dialogów stał się dla niego tak irytujący, że postanowił znaleźć jakieś rozwiązanie. Poszukiwania trwały ponad 10 godzin, lecz ostatecznie się udało! – Mod zastępuje dźwięk kliknięcia, gdy podświetlasz opcje dialogowe i przyciski menu, słodkim milczeniem – pisze MisterFlames.

Premiery gier 2019 roku. 21 produkcji, których nie można przegapić

Jeśli są wśród Was osoby, które również cierpią na syndrom klikania w grze Wiedźmin 3, niech zajrzą na tę stronę i pobierają moda.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie