Premiery gier 2019 roku. 21 produkcji, których nie można przegapić

Premiery gier 2019 roku. 21 produkcji, których nie można przegapić
Polecamy! Premiery gier

Można z czystym sumieniem stwierdzić, że rok 2018 stał pod znakiem wielkich przygód. Spędziliśmy go w siodle, przemierzając stepy Dzikiego Zachodu dzięki Red Dead Redemption II. Walczyliśmy z bestiami w Monster Hunter: World czy God of War. Mogliśmy wcielić się w Człowieka – Pająka i nieskrępowanie szybować wśród nowojorskich drapaczy chmur. W Battlefield V poczuliśmy smak drugowojennego konfliktu, zaś w Assassin’s Creed Odyssey – wojny peloponeskiej pomiędzy Spartą a Atenami. W Shadow of the Tomb Raider przeżyliśmy przygodę grabiąc grobowce i walcząc o przetrwanie wśród dziczy. W końcu po Crashu powrócił i Spyro – jedna z nieoficjalnych maskotek pierwszego PlayStation, z równie świetnym remake’iem swoich przygód.

Dobrych gier było jeszcze więcej i wymienienie wszystkich po kolei byłoby niezwykle czasochłonne. To pokazuje, że mijające 365 dni było dla graczy niezwykle udane. Tym samym z zapartym tchem spoglądamy na 2019 rok, w którym zadebiutują kolejne dobrze się zapowiadające tytuły. Czekają nas premiery wielu nowych marek, kontynuacje zasłużonych serii i kuszące remake’i. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych gier, w które naszym zdaniem będzie można śmiało zainwestować i cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie. Zapraszamy!

Days Gone (Bend Studio, 26.04.2019, PS4)

W przyszłym roku posiadacze PlayStation 4 zmierzą się z pandemią tajemniczego wirusa, który zdziesiątkował ludzkość. W Days Gone, przygodowej grze akcji od Bend Studio (m.in. Uncharted: Złota Otchłań) przeniesiemy się do Ameryki Północnej, walcząc o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie z hordami zombie-podobnych kreatur rodem z The Walking Dead czy World War Z. Deweloperzy postawili na otwarte interaktywne otoczenie, elementy survivalu czy klasyczny bullet-time, który z pewnością zadowoli wielu graczy. W kwestii przetrwania nasz bohater będzie posiadać tzw. survival vision, który podkreśla ważne przedmioty czy ludzi, na których możemy wykonać daną czynność. Do naszej dyspozycji oddany zostanie także motocykl, który będzie odgrywał w grze ważną rolę. Gra pozornie przypomina The Last of Us, jednak to zupełnie inne spojrzenie na apokalipsę.

Udostępnij: