Wiedźmin 3 na modach

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 na wypasie. Z taką wersją nie poradziłyby sobie nawet PS5 i XSX [WIDEO]

Zmodowany Wiedźmin 3 nadal potrafi zachwycać. Tytuł CD PROJEKT RED otrzymuje setki modów graficznych, a gracze z najmocniejszymi PeCetami instalują ich tak dużo, jak to tylko możliwe. Oto jedna z ciekawszych paczek modyfikacji.

Regularnie prezentujemy Wam efektowne mody do Dzikiego Gonu. Przygody Geralta są bez ustanku ulepszane i zmieniane przez graczy. Niektórzy decydują się na bardzo drastyczne i – co za tym idzie – obciążające komputer zmiany.

Gracz podpisujący się pseudonimem DigitalDreams gościł już w jednym z naszych artykułów za sprawą swojej imponującej paczki modów, której podoła mało który sprzęt. Moder wrzucił wówczas do swojej kopii gry aż 50 modyfikacji i postanowił powtórzyć ten wyczyn, ale z nieco inną paczką zmian.

Ponownie mamy tu do czynienia z zestawem ponad 50 modów. Dodatkowo wprowadzono modyfikację oświetlenia i efektów pogodowych, które przypominają te oryginalne, ale nieco je usprawniają. W efekcie otrzymujemy bardziej realistyczną i klimatyczną grafikę.

W efekcie Wiedźmin 3 może nie zmienia się nie do poznania, ale wygląda zauważalnie lepiej. Jeśli chcecie upiększyć Dziki Gon, ale zachować jego oryginalny klimat, zestaw DigitalDreams sprawdzi się idealnie.

Niemniej pamiętajcie, że do uruchomienia tak mocno zmodowanej gry rekomendowany jest naprawdę potężny komputer. DD odpalił grę na RTX 3090 i Ryzenie 9 3900X, więc na sprzęcie z najwyższej półki.

Poniżej obejrzyjcie materiał z przechadzki po zmodowanym świecie Dzikiego Gonu. Listę modów wraz z linkami znajdziecie w opisie filmu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się