Wiedźmin 3 - kadr z plażowiczami na dywanach pod parasolkami

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Wiedźmin 3: Górskie szaleństwo i Zagrożone wakacje. Nowe zadania w końcu w PL

Pragniecie nowych misji w Wiedźmin 3: Dziki Gon? Tak się składa, że społeczność modderska stworzyła swego czasu dwa dodatkowe questy do DLC Krew i Wino, a od niedawna dostępne są do nich spolszczenia.

Osoby zaznajomione z jednymi z najpopularniejszych modów dodających nowe zadania do Wiedźmin 3: Dziki Gon powinny znać TE Mountain Madness i Endangered Vacation. To jedne z najpopularniejszych tego typu fanowskich dodatków. Warto wspomnieć, że bez modyfikacji Toussaint Extended Project nie będziecie się mogli nimi nacieszyć. Dlatego zainstalujcie wszystko według listy w późniejszym etapie artykułu. Poniżej możecie zobaczyć cały gamaplay z obu misji:

Jak widać po długości nagrania, dodacie sobie do gry około 40 minut dodatkowej rozgrywki. Oczywiście oprócz tego będziecie mogli zwiedzić również dodatkowe lokacje, w tym nową winnicę, więc na pewno będziecie mieli, co robić.

Poniżej możecie zobaczyć wszystkie potrzebne linki:

Wchodząc na powyższe strony, odnajdziecie też wszystkie potrzebne informacje, by rozpocząć omawiane w newsie zadania. Niektórzy lubią mieć niespodzianki i odkrywać takie sprawy we własnym zakresie, dlatego pozostawiam Wam wybór.

Na łamach Planety Gracza bardzo często publikujemy teksty na temat modów do trzeciego Wiedźmina. Może zainteresuje Was na przykład nasz artykuł o broni palnej w grze? Więcej informacji o tym znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się