Wiedźmin 3 Dziki Gon - Ultimate Nude Mod - Ciri, Triss, Yennefer

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Oto jeden z najpopularniejszych modów do Wiedźmina 3. Oczywiście rozbiera kobiety

Społeczność fanów modowania gry Wiedźmin 3: Dziki Gon naprawdę mnie zadziwia. Ostatnio do TOP10 najpopularniejszych modów na NexusMods trafił taki na rozebranie wszystkich postaci kobiecych.

O powodach tworzenia i pobierania nude modów do gier można by dyskutować bardzo długo, ale nie na tym skupia się ten news. Ważnym jest jednak to, że powstał Ultimate Nude Mod (tak, tak się właśnie nazywa omawiany fanowski dodatek), który jest w stanie rozebrać dosłownie każdą postać kobiecą w trzecim Wiedźminie.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - Ultimate Nude Mod

Autor modyfikacji twierdzi, że udało mu się roznegliżować dosłownie każdą bohaterkę, a niektórym pozostawił poszczególne akcesoria. Mimo to, miejsca intymne u każdej powinny zostać odkryte. Dla przykładu Yennefer, jak na screenie na samej górze, jest owinięta czarnym materiałem. Jeśli jednak ktokolwiek natrafiłby na całkowicie ubraną panią, twórca prosi o kontakt za pośrednictwem strony swojego dzieła.

Ultimate Nude Mod możecie pobrać stąd.

Sam od nude modów wolę raczej te, które są ich przeciwieństwem – modyfikacje kosmetyczne ubierające postacie w nowe ciuchy. Przykładem takiego do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon może być przepiękna suknia dla Triss, o której więcej mogliście przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%