Świąteczny cosplay z Wiedźmina 3 z ukrytymi smaczkami

Wiedźmin 3 Dziki Gon świąteczny cosplay Triss, Ciri, Yennefer, Geralt - PG
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Święta już w tym tygodniu, więc aby zostać w tym niezwykłym klimacie, przychodzę do Was z trzecim już świątecznym cosplay’em z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Zobaczcie, jak wyglądają bohaterzy wyciągnięci z istnie bożonarodzeniowego obrazka.

I tym razem za fotografie odpowiada utalentowana fotografka MiliganVick. Motywem przewodnim jest ukazanie bohaterów trzeciego Wiedźmaka w dość ciepłym, rodzinnym cieple. Myślę, że się to zdecydowanie udało. Rzućcie okiem na garść grafik:

Wiedźmin 3 Dziki Gon świąteczny cosplay Triss i Ciri
Wiedźmin 3 Dziki Gon świąteczny cosplay - Ciri
świąteczny cosplay - Triss, Ciri, Yennefer, Geralt, Triss
Triss: @Vick_torie, Ciri: @kalinka.fox, Geralt: @anders_v.cosplay, Yennefer: @rtgcandy

Na moją uwagę zasłużyły szczególnie wszelkie dodatki, które tutaj można uświadczyć. Spójrzcie na szal Geralta, na którym widać ikony znaków mocy. Ciri nosi specjalny sweter z wizerunkiem Eredina, a Triss nosi suknię w kolorze jej jednego z najpopularniejszych outfitów.

Co ciekawe, ostatnią z powyższych grafik zmieniono w digital art. Autorką tej pracy jest Nastya Drakonoart. Widać kilka zauważalnych różnic, jednakże w takiej formie prezentuje się to według mnie nawet nieco lepiej.

Cosplay - fanart
Źródło grafik: Twitter @kalinka_fox

Więcej świetnych sesji typu cosplay znajdziecie w tym miejscu. Nie zabrakło tam wielu propozycji z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, choć w naszym zbiorze omówień natraficie także na kreacje na podstawie innych dzieł popkultury. Do wyboru, do koloru!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie