Świąteczny cosplay z gry Wiedźmin 3. Triss, Yen i Ciri wczuwają się w grudniowy nastrój

Cosplay Wiedźmin 3 - święta - Triss, Ciri, Yennefer - PG
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji odnalazłem dla Was świetną sesję zdjęciową nawiązującą do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Oto cosplay Triss, Yennefer i Ciri.

Powoli dobijamy do połowy grudnia, więc czas powoli wczuwać się w świąteczny klimat. Z pomocą przychodzi sesja zdjęciowa, która idealnie Wam w tym pomoże. Rzućcie okiem na bohaterki trzeciego Wiedźmaka w bożonarodzeniowym wydaniu.

Cosplay Wiedźmin 3 - święta - Triss w śniegu
Cosplay - Wiedźmin 3 - święta - Triss w śniegu z gorącą czekoladą
Wiedźmin 3 - święta - Yennefer przy choince w sukience
Wiedźmin 3 - święta - Ciri ogląda szklaną kulę
Wiedźmin 3 - święta - Triss przy choince w sukience

Jak widać od razu, część powyższych zdjęć na pewno do tych najgrzeczniejszych nie należy. Prawdą jest jednak to, że zdecydowanie zarówno Triss jak i Yennefer pod tym kątem święte nie były. Cóż, chyba ktoś w tym roku dostanie węgiel pod choinkę.

Zachęcam zajrzeć na profile modelek oraz fotografki. Znajdziecie tam wiele innych ciekawych kreacji, często również z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Poniżej znajdziecie linki do wszystkich osób zaangażowanych w powyższą sesję.

Na łamach PlanetaGracza.pl napisaliśmy na przestrzeni ostatnich lat dziesiątki podobnych tekstów poruszającą tematykę kreacji i charakteryzacji na podstawie najróżniejszych dzieł popkultury. Wszystkie nasze publikacje o tematyce „cosplay” znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie