Mod do Wiedźmina 3 na nowy wygląd gangu wiedźmaków. Vesemir, Lambert, Eskel i nie tylko

Wiedźmin 3 Dziki gon - mod witchers by the paws
PC

Scena moderska gry Wiedźmin 3: Dziki Gon kolejny raz doceniła postacie poboczne, które nie otrzymały alternatywnych strojów w darmowych DLC. Tym razem chcę zapoznać Was z modem, który poprawia wygląd pozostałych wiedźminów możliwych do napotkania podczas swoich przygód.

Witchers by the Paws skupia się wokół postaci Lamberta, Vesemira, Eskela, Letho oraz Jada Karadina. Cała ferajna wiedźminów otrzymała poprawki – u niektórych tylko w formie strojów, u części na twarzach. Każdy jednak doczekał się nowej pary oczu, co ich dodatkowo wyróżnia.

Wiedźmin 3 Dziki gon - mod witchers by the paws_01
Wiedźmin 3 Dziki gon - mod witchers by the paws - Karadin - porównanie
Źródło: NexusMods

Lambert pochodzi z innego moda twórcy, który swoją premierę miał już w 2018 roku. Osoby dłużej przesiadujące na NexusMods z tego powodu mogą go kojarzyć. Najbardziej spodobało mi się to, że koniec końców wszelkie zmiany (no, może poza Karadinem) nie są przeogromne, ale jednocześnie odświeżają wizerunek Wiedźminów.

Witchers by the Paws możecie pobrać stąd.

Ostatnio opisywałem też innego moda do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który m.in. podmienia wygląd Lamberta oraz innych drugoplanowych postaci. Zmienia ich twarze na te wzorowane aktorami grającymi w serialu Netflixa. Link do wymienionego tekstu znajdziecie tutaj.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie