Sprawcie Geraltowi z Wiedźmina 3 tatuaże od stóp do głów. Wystarczy mod

Wiedźmin 3 Dziki Gon - wytatuowany Geralt
PC

Geralt, rzeźnik z Blaviken, istny rozpruwacz potworów zasłużył na jeszcze bardziej groźnie wyglądające ciało. Choć ten oryginalnie posiada w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon masę blizn i masę muskułów, do perfekcji brakowało tylko tatuaży.

Na szczęście społeczność moderska kolejny raz pokazała, że jest w stanie naprawić niektóre “z niedoskonałości” trzeciego Wiedźmaka. Autorem Tattooed Geralt plus patches jest skaters122, który postanowił przyozdobić Geralta kilkoma tatuażami.

Bez dwóch zdań niejeden gangus takimi by nie pogardził. Te w mojej opinii prezentują się naprawdę świetnie i tylko dodają charakterku całej postaci. Tatuaże w końcu to świetna forma wyrażania siebie, więc jeśli sami takie posiadacie, może byście chcieli, aby i jeden z Waszych ulubionych bohaterów gier takowe miał na sobie.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - wytatuowany Geralt rozmawia z Yennefer

Co ciekawe, twórca moda postanowił przygotować 3 wersje. Pierwsza z nich po prostu przyozdabia głównego bohatera gry, druga jest przygotowana pod twarz Henry’ego Cavilla, a trzecia pod starszą wersję oryginalnej modyfikacji – ta omawiana w tym tekście jest ulepszonym wydaniem.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - wytatuowany Geralt (Henry Cavill)

Tattooed Geralt plus patches możecie pobrać stąd.

Oczywiście nie chcę nikogo szufladkować określeniem, że Geralt z takimi tatuażami wygląda niezwykle gangstersko, ale trzeba przyznać, że jednak tak jest. W związku z tym dobrze się sprawdzi z pewnym brutalnym fanowskim dodatkiem do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który sprawi, że wszędzie będzie cieknąć krew podczas walki. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie