Geralt niczym młody raper. To możliwe z modem do Wiedźmina 3

Wiedźmin 3 Dziki gon - mod Geralt Hardcore Dank Tattoos - wytatuowany Geralt w wannie
PC

Geralt, jeden z najniebezpieczniejszych pogromców potworów w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon doczekał się kolejnego moda na tatuaże. Te jednak należą do… Cóż, zobaczcie sami i się przekonajcie.

Autorem tej naprawdę nietypowej modyfikacji jest użytkownik NexusMods o nicku drownjrdrown. Jego najnowsze dzieło skupia się na przystrojeniu skóry Geralta o dość agresywnie wyglądające wzory. Często podobne można zauważyć na ciałach trapowych raperów, szczególnie tych zagranicznych.

Wiedźmin 3 Dziki gon - mod Geralt Hardcore Dank Tattoos - Geralt z nagą klatą stoi
Wiedźmin 3 Dziki gon - mod Geralt Hardcore Dank Tattoos - Geralt uderza z pięści
Źródło: NexusMods

Punkt ode mnie dla autora tego pomysłu za kilka easter eggów. Przykładowo na środku klatki piersiowej, zaraz przy sercu, widnieje ogromny napis „Triss”. Wiadomym jest, że przecież to właśnie ta czarodziejka jest jedynym słusznym wyborem w grze, dlatego dobrze, że akurat to imię tam widnieje. Z innych przykładów przemyconych smaczków mógłbym wymienić też wiedźmińskie znaki, które znalazły się poniżej łokcia.

Geralt Hardcore dank tattoos możecie pobrać stąd.

Niedawno opisywałem innego moda do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który wzbogaca Rzeźnika z Blaviken o tatuaże. Pomysł innego modera jednak różni się stylem. Oceńcie sami, przechodząc do tekstu w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie