Najlepszy utwór z Wiedźmina 3 może zagrać w menu gry. Wystarczy mod

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - Main Menu Music Replacement - The Wolven Storm
PC

Priscilla’s song (znana również jako Pieśń Priscilli lub Wilcza Zamieć) to zdecydowanie najlepszy utwór w całym soundtracku gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Pewien twórca modyfikacji postanowił użyć tego utworu jako muzyki odtwarzanej w menu produkcji.

Autorem moda jest LiloLila, który pewnie podziela moje zdanie na temat Wilczej Zamieci. Wielka szkoda, że tego utworu nie ma na płycie dołączanej do pudełkowego wydania produkcji CD Projekt RED, ale cóż – zawsze można go posłuchać na YouTube lub wchodząc do menu Wiedźmina 3, mając zainstalowaną omawianą modyfikację. Dla przypomnienia zamieszczam poniżej wideo, które prezentuje wspomniany utwór w wersji polskiej i angielskiej.

LiloLila dał graczom wybór języka, w którym Priscilla śpiewa w menu gry (tylko ją słychać, nie pojawia się żaden model). Na ten moment można zainstalować moda w wersji polskiej lub angielskiej, a twórca zapowiedział już, że pracuje nad dodaniem innych wersji językowych.

Main Menu Music Replacement – The Wolven Storm możecie pobrać stąd.

Muzyczne modyfikacje do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon to swego rodzaju perełki. Tych nie ma za wiele, dlatego tym bardziej dobrze jest być z nimi na bieżąco. Niedawno opisywałem inny tego typu fanowski dodatek, który dodaje utwór będący stylizowany na soundtrack DOOM-a, ale ten zachowuje przy tym wiedźmińskie nuty. Więcej na jego temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie